על אהבה ומה שבדרך

עודכן: 14 באפר׳ 2019

אני כל כך אוהבת את העבודה שלי. את השקט שמשתרר באולם בחלקים מסויימים במופע. שקט מוחלט, כל כך מיוחד - רגע קסום שהמחשבה נחה ויש רק נוכחות ואנשים זרים מאפשרים לי לדבר ישר לתוך הלב שלהם. יש תחושה שהזמן קופא לרגע וזרעים של טוב נשתלים. עשרות רבות של אנשים יקחו את המילים האלו לתוך העולם שלהם. איש איש והסיפור שלו, איש איש וברכיו השרוטות מנפילות ואכזבות בחיים והמילים יצטרפו לחוויות החיים הייחודיות שעברו יצבעו את הסיפור שלהם בגוון אחר, בהיר יותר, יתנו זריקת עידוד לנפש עייפה ממסע חיים. מכאן הם כבר ינועו לבד. הם יבחרו באיזו מגירה לשים את המילים. הם יבחרו איזו תובנה הם מבינים עבור עצמם. אבל המסע שלהם מתחיל מהרגע של השקט הזה שבו עין נפגשת בעין וקול מלטף לב והגיון מסכים לנוח רגע, רק רגע ולתת לאוויר חדש להכנס לריאות. אני אוהבת את המפגשים שאחרי, את השיתופים ואת החיבוק שלפעמים אי אפשר לעצור. אני אוהבת שחגי מצחיק אותי על הבמה ובורח לי מן צחוק ענק במיקרופון שסוחף את כולם יחד איתנו. ואני אוהבת לפגוש אנשים מיוחדים כמו יפעת ...יפה כל כך מבפנים ומבחוץ מלאת עשיה עם עיניים טובות ומאירות ולקבל כל כך הרבה השראה ... ואני הכי אוהבת לראות את חגי מחכה בסבלנות ששיחת הבנות תסתיים. הוא לעולם לא יזרז או יכעס.. הוא אפילו לא צריך שאסמן לו עוד רגע. אני אוהבת שהוא מבין לבד שבשיחה הזאת מתקבל שפע לשנינו גם אם הוא לא שמע מילה מהשיחה... תודה ענקית לקהל היקר של אוניברסיטת אריאל שנשאר איתנו אחרי יום לימודים ארוך ביום גשום וסוער פוליטית . להזמנת הופעות/ הרצאות - 054-4920261 #כשהלבמבין


Blogging from Your Wix Blog Dashboard

On the dashboard, you have everything you need to manage your blog in one place. You can create new posts, set categories and more. To head to your Dashboard, open the Wix Editor and click on Blog > Posts.


Blogging from Your Published Site

Did you know that you can blog right from your published website? After you publish your site, go to your website’s URL and login with your Wix account. There you can write and edit posts, manage comments, pin posts and more! Just click on the 3 dot icon ( ⠇) to see all the things you can do.


#bloggingtips #WixBlog

3 צפיות0 תגובות